EXTRA_hostkampanje_okt

Vi feirer Extra og sprer ekstra vinnerglede i hele oktober!

Hver tirsdag til og med 31. oktober trekker vi tjue spillere som vinner 10.000 kroner hver. 
Det vil si hundre ekstra glade Extra-spillere!

Vinnersannsynlighet kampanjepremie: 1:18 000

Vinnere 31. oktober:

  • Mona Karin Høgøy, Fjell
  • Arne Helge Nordheim, Vinje
  • Mona Iris Andersen, Fredrikstad
  • Rolf Karsten Rørvig, Haugesund
  • Jorund Amalie Johnsen, Sandefjord
  • Marit Johanne Tveit, Sveio
  • Kjell Arne Olsen Elseth, Gjøvik
  • Wenche Finberg, Åmot
  • Haldis Pauline Dahl, Kåfjord
  • John Kenneth Aksdal, Stord
  • Magne Olav Frydenlund, Vang
  • Helene Moberg Nilsen, Drammen
  • Sylvi Sigrid Aagesen, Asker
  • Stein Brian Morisse, Oslo
  • Wenche Hammer, Vaksdal
  • Anna Maria Lund, Bærum
  • Else Elisabeth Svendsen, Sandefjord
  • Turid Irene Ringstad, Fredrikstad
  • Tone Skodje Bogen, Oslo
  • Else Bentzen Risbakken, Engerdal

Vinnere 24. oktober:

  • Geir Olaisen, Rødøy
  • Eva Tverfjell Halås, Eide
  • Jan Erik Åsestrand Hjelseth, Sula
  • Brit Eline Stavnhaugen, Sør-Fron
  • Wenche Haugan, Notodden
  • Ragnar Ingebrigtsen Heggestad, Ørsta
  • Bjørn Johan Olaf Kristensen, Beiarn
  • Grethe-Kariin Imbsen, Trondheim
  • Unni Selås Hushovd, Vegårshei
  • Jan Artur Ørjevatn, Hattfjelldal
  • Gunnar Aasbakken, Øystre Slidre
  • Elisabeth Holt, Tønsberg
  • Per Larsen, Lørenskog
  • Irene Marie Ruud, Fredrikstad
  • Anne Jorid Kristine Reppe Bjørkli, Malvik
  • Jostein Hopstad, Åfjord
  • Merethe Alnæs, Oslo
  • Ingvill Bech, Bodø
  • Tore Pettersen, Fredrikstad
  • John Alfred Knutsen, Arendal

Vinnere 17. oktober:

  • Nils Mikal Molvik, Lindås
  • Judith Inger Foseid, Tinn
  • Veronica Nymo, Tromsø
  • Tove Lillian Ostorp, Rakkestad
  • Venche Bråthen, Lørenskog
  • Per Ivar Byklum, Lillesand
  • Tommy Arne Johansson, Bø i Vesterålen
  • Malin Langeteig, Bærum
  • Grete Karin Nes Kilen, Kviteseid
  • Sissel Grønnevik, Giske
  • Terje Hermansen, Karmøy
  • Bo Skovlund Tauge, Fredrikstad
  • Edith Johannesen, Bodø
  • Tore Karlsen, Fredrikstad
  • Mary Hansine Simonsen, Harstad
  • Jenny Helene Nymann Gjersvik, Røyrvik
  • Rune Trengereid, Bergen
  • Erna-Margaret Nielsen, Nannestad
  • Jonas Granås, Nannestad
  • Kristin Marit Laugen, Gausdal

Vinnere 10. oktober:

  • Lise Nalum, Larvik
  • Hanne Bakkejord, Bodø
  • Svanhild Leberg, Nittedal
  • Silja Sulen, Sauda
  • Svein Bertin Byvold, Tvedestrand
  • Anne Sofie Einan, Leikanger
  • Odd Arild Høgstein, Bergen
  • Ada Olea Alseen Karlsen, Hasvik
  • Frank Edvard Skotoff, Sandefjord
  • Hilde Kristiansen, Halden
  • Viggo Solberg, Sømna
  • Unni Anne-Lise Wuttudal, Nordreisa
  • Solbjørg Landsnes, Hafrsfjord
  • Geir Lee Larssen, Skedsmo
  • Svend Aage Nielsen, Aurskog-Høland
  • Svein Arne Risten, Tana
  • Astrid Agnete Berg, Larvik
  • Torill Meyer, Askøy
  • Elin Kjønstad, Ørland
  • Jan Sigvart Martinsen, Askim

Vinnere 3. oktober:

  • Ragnhild Margrethe Larsen, Halden
  • Svein-Arne Wærøy, Austrheim
  • Frank Berg-Hansen, Bodø
  • Edith Frydendal, Ottestad
  • Eldar Kleven, Ulstein
  • Ståle Sikveland, Stavanger
  • Solfrid Haug, Mosjøen
  • Gyda Johanna Velure, Ullensvang
  • Lillian Irene Austheim, Steinkjer
  • Leif Oskar Hopland, Kristiansand
  • Anders Aksnes, Luster
  • Maria Paulina Delago Silvestre, Langhus
  • Per Anders Christensen, Fredrikstad
  • Terje Rovert Berglund, Lunner
  • Johan Eriksønn Tung, Rissa
  • Bjrøg Gunny Skollenborg, Tønsberg
  • Ann Karin Helgheim, Norheimsund
  • Marit Småstuen, Skreia
  • Bjørn Åge Henriksen, Verdal
  • Anne Vågen, Averøy