Lørdag kveld var det klart for årets første Gulltrekning i Lotto og 1. premien denne lørdagen var derfor dobbelt så stor som på en vanlig Lotto-trekning. Kvelden endte med to nye millionærer som vant nøyaktig 15.181.140 kroner hver.
Publisert 21.05.2022
Det ble en lørdag utenom det vanlige for ei dame fra Eidsvoll. Hun ble trukket ut som kveldens Joker-kandidat, fikk jokeren på aller siste tall, og vant over 2,7 millioner kroner.
Den enorme 1. premien i Eurojackpot på over 1 milliard kroner fikk sin eier etter kveldens trekning. Og vinneren er fra Tyskland.
Publisert 20.05.2022
Fredagens hovedvinner i Nabolaget var på vei til Bergen og holdt på å sjekke inn bagasjen på Oslo Lufthavn når han fikk en telefon han sent vil glemme. Han kunne nemlig pakke med seg 1 million Nabolaget-kroner på reisen.
På lørdag er det klart for en Lotto-trekning litt utenom det vanlige. 1. premiepotten er på ca. 30 millioner kroner – over dobbelt så stor som på en vanlig Lotto-trekning. Vi gjør oss klare til Gulltrekning!
Ett poeng skiller Manchester City og Liverpool før siste serierunde i Premier League. Det er også drama i bunnen, der Burnley og Leeds kjemper febrilsk for å unngå nedrykk.
LSK Kvinner, Stabæk og Lyn spiller alle om en plass blant topp fire denne helgen. Men allerede før runden kan det skje dramatiske ting som potensielt kan bety mye for årets sesong
Han sikret HamKam en plass i Eliteserien for første gang på 14 år. Så stakk han til Trondheim og Lerkendal. Søndag returnerer Kjetil Rekdal til Briskeby.
Den største premieutbetalingen i Norsk Tippings spill noensinne er på 485,1 millioner kroner. Blir det en alenevinner i Eurojackpot her til lands fredag, vil denne summen mer enn dobles – og vinneren kan kalle seg milliardær.
Publisert 19.05.2022
Lørdag er det igjen klart for Bonuspott-utbetaling. Med 12 rette er du sikret din del av kaka.
På fredag er det klart for hovedtrekning nummer 400 i Nabolaget! Da har igjen en heldig spiller sjansen til å vinne toppremien på 1 million kroner.
En kvinne fra Sør-Fron ble trukket ut som onsdagens Joker-kandidat. Hun vant 427 000 kroner.
Publisert 18.05.2022
Ingen spillere i verken inn- eller utland vant de store pottene onsdag kveld. Det betyr at både 1. og 2. premiepotten øker.
Vikinglotto-potten har ikke fått mange sjanser til å legge på seg, men 42 millioner kroner er da vitterlig ikke noe å kimse av. Får vi en ny norsk millionær 18. mai?
For en 28-åring ble 17. mai-feiringen tatt til nye høyder da han sikret seg den nasjonale premien i Eurojackpot. Likevel var det ingen som sikret seg 1. premiepotten tirsdag. Det betyr at potten fredag er på over 1 milliard kroner.
Publisert 17.05.2022
Over 28 000 Extra-spillere sikret seg premie tirsdag, og for en kvinne fra Verdal ble 17. mai-feiringen ekstra spesiell.
Verdens største Tippekupong er her også med en utgave for kvinnenes cup.
Publisert 16.05.2022
Det er ikke bare Extra-kandidaten som sikrer seg en flott premie på tirsdagskveldene. Også premiene for første brett, ramme og bilde kan gi pene summer i bingo-lignende Extra.