Helnorsk kupong når Bonuspotten skal ut onsdag

UTBETALES: Bonuspotten fordeles på alle med 12 rette på Midtukekupongen.
Helnorsk kupong når Bonuspotten skal ut onsdag
Bonuspotten har passert sitt tak. Det betyr utbetaling på onsdagens kupong, der det er rundt 4,2 millioner kroner i samlet tolverpott.
Merk deg spillefristen med en gang. Onsdag klokken 17.55.
For Bonuspotten har nå passert taket på 3 millioner kroner. Det betyr at det er ca. 4,2 millioner kroner i den samlede tolverpotten.
Potten fordeles på alle kuponger med 12 rette på Midtukekupongen.
Kupongen som er i spill en helnorsk kupong med 12 norske kamper. Halvparten fra Eliteserien og halvparten fra PostNord-ligaen.
Midtukekupongen kan leveres her
Slik ser kupongen ut:
- Molde - Strømsgodset
- Rosenborg - Haugesund
- Sandefjord - Bodø/Glimt
- Tromsø - Kristiansund
- Viking - Stabæk
- Brann - Lillestrøm
- Brattvåg - Florø
- Eidsvold Turn - Kongsvinger
- Kvik Halden - Asker
- Fløy-Flekkerøy - Fram Larvik
- Skeid - Kjelsås
- Levanger - Nardo
Kampen om topplasseringen
I Eliteserien er det to lag som skiller seg ut i toppen av tabellen. Både Molde og Glimt har kapret 23 poeng så langt. Selv om Glimt er foran på målforskjell er det Molde som er i førersetet med én kamp til gode.
Begge er naturlig store favoritter til å sikre seg tre nye poeng i midtuka.
Rosenborg får besøk av Haugesund onsdag. Trønderne står med tre strake tap. Åge Hareide håper hjemmekampen mot rogalendingene er det som skal få skuta på rett kjøl igjen.
Kamp nummer 12 er Brann mot Lillestrøm. Kåre Ingebrigtsen trenger sårt en opptur etter to strake tap. Motstander er den gamle eleven Pål-André Helland som markerte seg med scoring mot sin tidligere klubb, Rosenborg, i sist runde.
Full pott
PostNord-ligaen har kommet i gang og fått avviklet to runder så langt. Midtukerunden denne uka blir den tredje runden.
I avdeling 1 får Eidsvold Turn besøk av Kongsvinger. Begge lagene har åpnet med seks poeng på sine to kamper. Det samme har Kvik Halden som får besøk av Asker.
Vinnersjanse TippingFor å vinne førstepremie i Tipping må spilleren ha 12 rette. Dersom du spiller én rekke, er den teoretiske sannsynligheten for å få 12 rette 1:531 441 per rekke. Sagt med andre ord: Det er 531 441 mulige kombinasjoner av H, U og B på en tippekupong. Det er tre ulike tippekuponger pr.uke, og på hver av dem er det både tipping fulltid og pausetipping. Du har med andre ord muligheten til å få 12 rette seks ganger pr. uke. Tipping fulltid
Pausetipping
|